section-4fb5090

Următorul pas e școala de șoferi!

Completează mai jos formularul de înscriere cu datele tale și alege categoria dorită. Cineva din echipa noastră te va contacta pentru a face înscrierea și a începe orele de legislație și conducere.

Dacă ești nerăbdător să începi, ne putem auzi chiar acum la 0721 234 018

Înscriere la scoala de soferi

Bifați pentru a vă confirma acordul

Pe locuri!

Pregătește actele pentru înscriere

Pregătește-ți actele pentru înscriere: Buletin, Cazier și analizele medicale. Dacă nu ai timp să te programezi la analize, unul dintre colegii noștri te poate programa atunci când vii la înscriere.

Fii gata!

Vino la înscriere

După ce ai actele, poți veni la înscriere în sediul nostru din Băneasa. Aici vei completa cererea de înscriere și ți se vor explica în detaliu următorii pași. Dacă ai orice întrebare, nu ezita să o pui! Suntem aici pentru tine!

Start!

Începe școala de șoferi!

După înscriere, îți poți alege grupa cu care dorești să începi orele de legislație, iar când le termini vei începe mult așteptatele ore de condus. De acum începe următorul pas. Ai încredere, ești pe mâini bune!